Dames Vkc met 3  punten om middennacht terug in Tubbergen

Zaterdag avond speelden de dames van  Vkc een uit wedstrijd in Twello. Eén tegenstander welke volgens de ranglijst geen problemen zou moeten geven.

In de eerste periode waren het Laurissa Krom en Marly Stopel welke zichzelf lieten zien Laurissa door het maken van 3 doelpunten en Marly door zichzelf direct op scherp te zetten met 2 uitsluitingen. De dames van vkc waren nog wat zoekende naar hun eigen spel maar de voorsprong was gezet 2-4.

De tweede periode kwamen de Tubbergse meer in hun eigen spel, door goed verdedigend werk van Sanne Paus en Richelle Harberink werden er aanvallen van Proteus afgebroken en overgenomen door VKC, 3-6.

Goed uitgespeeld
In de derde periode werd het doel van Monique Snijder overgenomen door Ester Putter aan de kant van Vkc. Beide dames keepten overigens een prima wedstrijd. Derde periode gebeurde er weinig naast een paar zeer mooi uitgespeelde aanvallen 4 doelpunten voor en 1 tegen maakte de stand 4-10. Hierin mag een goed uitgespeeld man-meer situatie met een assist van Jasmijn Kuipers niet ontbreken.

In de 4e en laatste periode was vkc oppermachtig en werd duidelijk dat ze conditioneel sterker waren als de tegenstander. Hieke Olthof scoorde deze periode 2 doelpunten uit prachtig uitgespeelde aanvallen. En door sterk verdedigend werk van Anouk Jansen en Anna Meulenbelt wist de tegenstander niet verder te komen dan het maken van 3 doelpunten tegen 7 voor Vkc.

Eén echte team prestatie vanavond in Twello! Nadien bleef het nog lang onrustig bij Proteus want ook heren 1 moest daar te water onder support van de dames!!
Laurissa Krom 5x

Marly Stopel 4x

Hieke Olthof 3x

Richelle Harberink 2x

Yvet Holsbeek 1x

Sanne Paus 1x

Indy Onland 1x

Newsoutside Your Energy Club PBSoccer Teammaterialen