De Triangel winnaar schoolkorfbaltoernooi groep 3/4, toernooi overige groepen valt in het water

Afgelopen woensdag vond het schoolkorfbaltoernooi plaats voor de groepen 3 en 4 van basisscholen uit de gemeente Hellendoorn. Op het terrein van NKC ‘51 werden onder zomerse omstandigheden fanatieke wedstrijden gespeeld.

Uiteindelijk was het team van De Triangel C3 de winnaar, voor De Wingerd C1 (tweede) en De Triangel C1 (derde). De Fair Play award voor het meest sportieve team ging naar de Prinses Marijkeschool C2. De prijswinnaars kregen hun prijs uit handen van burgemeester Jorrit Eijbersen.

Op de donderdag en vrijdag was het de beurt aan de groepen 5 t/m 8. Tijdens de donderdag zijn alle wedstrijden gespeeld, maar op vrijdag kon het toernooi helaas niet worden afgemaakt. Vlak voor de start gooide een flinke onweersbui roet in het eten en om veiligheidsredenen is de rest van het toernooi toen afgelast. Momenteel worden de mogelijkheden onderzocht om de wedstrijden van de vrijdag in te halen op een ander moment. De tussenstanden van het toernooi en de eindstand van de groepen 3 en 4 zijn te vinden via https://www.tournify.nl/live/nkc2026schoolkorfbal.

Ondanks deze domper kan NKC ‘51 kan dankzij het enthousiasme van alle teams en supporters en de inzet van in totaal zo’n 75 vrijwilligers weer terugkijken op twee geslaagde toernooidagen. Er hebben zich ook al meerdere kinderen aangemeld om een aantal weken gratis mee te trainen. Opgeven hiervoor kan nog steeds via https://www.nkc51.nl/lidworden. Foto’s van het toernooi zijn te vinden op www.nkc51.nl.