Openingsweek nieuw Sportpark Almelo

1 mei om 12.00 gaat het nieuwe Sportpark Almelo open! En om dat te vieren organiseren we van 1 t/m 10 mei een Openingsweek. In deze week hebben we een aangepast rooster met extra veel recreatief zwemmen.

Daarnaast kun je clinics volgen of wedstrijdjes doen in het zwembad. We hebben leuke side-events en gratis vakantie-activiteiten in de sporthal en zwembad. Op de website vind je meer informatie over de openingsweek: sportbedrijfalmelo.nl/openingsweek. Het nieuwe Sportpark Almelo is een duurzaam en comfortabel sportcomplex met vijf zwembaden en een ruime sporthal. Een mooie nieuwe plek voor iedereen die graag in beweging blijft of andere zwemmers en sporters ontmoet.

In het nieuwe Sportpark zijn er verschillende binnenbaden, waaronder een ruim wedstrijdbad met beweegbare bodem, een extra sportbad onder andere voor groepslessen en een warm doelgroepenbad voor rustige oefeningen en bijvoorbeeld therapie. Het recreatiegedeelte heeft een stukje wellness en glijbanen. In het wedstrijdbad hangt het eerste Ninja Cross-parcours van Nederland. Deze ‘survivalbaan’ in het water is een uitdaging voor jong en oud. Buiten vind je een buitenbad met verschillende dieptes en een ondiep recreatiebad voor gezinnen en kinderen. De ligweide is dit jaar nog niet in gebruik. De multifunctionele sporthal is te verdelen in drie compartimenten. Bij Sportpark Almelo kun je sporten, banen zwemmen, groepslessen volgen of gewoon samen een heerlijke dag uit beleven.