In een duel dat in twee gedeeltes is afgewerkt hebben Zenderen Vooruit en VV Manderveen beiden een punt overgehouden. Nadat de wedstrijd twee weken terug bij een 0-1 in het voordeel van Manderveen was gestaakt, werd de wedstrijd donderdagavond hervat tegen 10 man van de thuisploeg. Het bleek voor Manderveen niet genoeg, want in de slotfase kwam Zenderen langszij.
De wedstrijd begon waar deze 10 dagen daarvoor geëindigd was; met een vrije trap op de rand van het strafschopgebied. Jorn Heidkamp was de man die zich achter de bal zette, maar hij schoot een metertje over. Tot aan de rust was het vooral Zenderen dat ondanks het ondertal de meerdere was. Het bleek sterker in de duels en was vaker op de helft van Manderveen te vinden dan andersom het geval was.
Na de pauze waren de ploegen meer aan elkaar gewaagd en waren kansen op een paar vingers te tellen. Jorn Heidkamp raakte hard de paal vanuit een moeilijke hoek, maar meer dan dat kon de ploeg van Thijs Masselink niet uitrichten. Zenderen, fel in de duels en soms zelfs wat over de schreef, zag één van de weinige kansen wel in het doel belanden. In de 88e minuut frommelde Thomas Klaassen de niet onterechte 1-1 binnen. Een slotoffensief van Manderveen had geen effect, waardoor de punten gedeeld werden.
Zenderen blijft zonder winstpartij onderaan staan in de competitie. Het mag op 4 mei thuis tegen UDI proberen de eerste driepunter te behalen. Manderveen behoudt de 7e plaats en gaat dan op bezoek in Borne bij BVV.



