Berthil ter Avest verlengt contract met twee seizoenen bij SV Bon Boys

Dit nieuws werd donderdagavond door de spelersgroep met applaus begroet. Het komt niet vaak voor dat een trainer in het amateurvoetbal met twee jaar bijtekent, maar de samenwerking tussen Berthil, de spelers, de staf en de club is uitstekend, waardoor beide partijen heel blij zijn met deze ontwikkeling. ,,Naast het feit dat de prestaties uitstekend zijn, en de spelers zich blijven ontwikkelen, past Berthil met zijn karakter ook heel goed bij onze club”, laat het Technisch Hart weten. Dat goede gevoel deelt Berthil. ,,Ik ben hier echt blij mee. Ik heb het geweldig naar mijn zin en er zit nog veel rek in onze spelersgroep’’, zegt hij. Ter Avest is bezig aan zijn derde seizoen in De Veldmaat.

Bon Boys plukte de oud-speler van onder meer FC Twente drie jaar geleden weg bij SVZW. Het bleek een gouden greep. In zijn eerste jaar als hoofdtrainer werd Bon Boys kampioen. Vorig jaar haalde het eerste de nacompetitie, en wist het voor het eerst in de historie het behoud in de 2e klasse te prolongeren. Bon Boys werd knap derde. Ook dit seizoen zijn de prestaties goed, want na zeven duels mag de ploeg zich gedeeld koploper noemen.

Newsoutside Sportverlichting PBSoccer