BC Bousema/JBSCues verliest thuis van Paperclip

De driebandenspelers van het Lochemse BC Bousema/JBSCues hebben thuis tegen Paperclip een 2-6 nederlaag geleden. Na twee partijen stond het na een prima overwinning van Johan Loncelle op Dan Breur en een toch wel verrassende nederlaag van Frans van Schaik tegen Peter van Lieshout, 2-2.

Loncelle begon uitstekend aan zijn partij en opende met een serie van zes caramboles. Halverwege had hij na elf beurten een 21-10 voorsprong. De Belg trok in het tweede deel deze lijn door, met onder meer een serie van tien caramboles en finishte na 18 beurten. De captain van Paperclip kwam tot achttien caramboles.

Grillige partij
De partij op de andere tafel verliep grillig. Peter van Lieshout kwam tegen Frans van Schaik wel beter uit de startblokken, maar halverwege stond het na 20 beurten 22-14 voor Van Schaik. De man van de thuisclub viel in het tweede deel volkomen stil en langzaam maar zeker kwam Van Lieshout terug in de partij, 26-25 na 29 beurten. Uiteindelijk trok hij na 41 beurten met 32-40 aan het langste eind.

In het tweede deel leken zowel Jeffrey Jorissen tegen Dick Jaspers als Gökhan Salman tegen Anno de Kleine de winst toch binnen te halen. Jorissen stond na dertien beurten op een 26-17 voorsprong, maar Jaspers begon steeds meer aan de touwtjes te trekken en met series van 2, 4, 4, 12 en 1 carambole finishte hij in 18e beurt als eerste. Jorissen kwam via de na beurt nog op 34 caramboles.

Laatste klap
Op de andere tafel stond het na veertien beurten 30-18, maar ook Salman wist het karwei niet af te maken. De Kleine rook zijn kans en trok met een slotserie van negen caramboles in 22e beurt aan het langste eind. Salman kwam niet verder dan 35 caramboles. “Voorlopig kunnen we de play offs wel vergeten en moeten we ons richten op handhaven”, aldus een duidelijk teleurgestelde captain Ronny Hazewinkel.

Newsoutside Your Energy Club PBSoccer Teammaterialen