BC Bousema/JBSCues.nl pakt op laatste dag een play off plaats

Johan Loncelle, foto: Jaap Gönning

De driebandenspelers van het Lochemse BC Bousema/JBSCues.nl hebben op de laatste dag van de competitie door een 0-8 overwinning in Sluiskil op Dallinga.com de vierde play off plaats gepakt.

Na de geflatteerde 2-6 nederlaag een dag eerder in Lochem tegen Cues&Biljarts/XYTreme had Bousema plaatsing niet meer in eigen hand en was de ploeg van Ronny Hazewinkel met name afhankelijk van het resultaat van STZ Zundert dat op bezoek moest bij Cues&Darts/XTreme.

Beslissing
De spelers van captain Monique Wilkowski deden hun sportieve plicht en wonnen met 6-2. Halverwege had BC Bousema in het Zeeuwse een 0-4 voorsprong door overwinningen van Gökhan Salman en Johan Loncelle. Salman versloeg in 24 beurten Steven van Acker met 20-40 en Loncelle besliste de partij tegen Peter de Backer in 26ste beurt bij de stand 26-37 met een serie van veertien caramboles.

De beslissing moest vallen in de laatste twee partijen. Tayfun Tasdemir stond halverwege tegen Sameh Sidhom op een nipte 21-18 voorsprong maar Martin Horn keek tegen een 19-25 achterstand aan en even later stond Jean-Paul de Bruijn zelfs op een 24-33 voorsprong. Horn herpakte zich en produceerde in de 19e beurt een serie van vijftien caramboles en maakte een beurt later de partij uit. Tasdemir bleef tegen Sidhom aan de goede kant van de score en trok in de 29ste beurt aan het langste eind met 33-40.

Beloning
“Ik denk dat dit een beloning is voor de spelers van mijn team. Zaterdag had er misschien een remise ingezeten, maar wij maakten net wat meer foutjes dan de tegenstander. Vandaag bezorgden Gökhan en Johan ons een prima uitgangspunt, maar je kon duidelijk aan Martin en Tayfun zien dat de druk toenam. We gaan ons nu opmaken voor de play offs en treffen in Oosterhout Team Eekhoorn”, aldus captain Ronny Hazewinkel die duidelijk opgelucht was.

Zaterdag redde Loncelle de eer door een 40-32 overwinning op Sjef Philipoom in 27 beurten, Horn verloor in 20 beurten met 34-40 van Glenn Hofman, Tasdemir moest na eveneens 20 beurten zijn meerdere erkennen in Torbjörn Blomdahl, 37-40, en Salman trok met 29-40 in 17 beurten aan het kortste eind tegen Ruben Legazpi.

Newsoutside Your Energy Club PBSoccer Teammaterialen