SDO gaat onderuit tegen scherp HHV

Op het eigen veld trad de ploeg van Rick Zomer afgelopen zaterdag aan tegen HHV uit Hollandscheveld. Voor de wedstrijd werden de nieuwe inschietshirts, mogelijk gemaakt door Geerding & Zn en Doldersum BV, gepresenteerd. Een mooi begin van de middag, maar in de wedstrijd zelf kon de REAS-formatie helaas geen vuist maken.

De Oranjehemden begonnen scherp en kwamen via een snelle treffer op een 1-0 voorsprong. Daarna nam HHV echter het initiatief volledig over 2-4. SDO had moeite om de korf te vinden en zag HHV voor rust uitlopen naar een pijnlijke 2-11 stand.

Na de ranja probeerde SDO de schade te beperken, maar HHV bleef trefzeker. Het spelbeeld was wat evenwichtiger dan in de eerste helft, maar de bezoekers bleven doeltreffender en liepen via een tussenstand van 5-15 verder uit. In de slotfase bepaalde HHV de eindstand op 6-20.

Volgende week krijgt de REAS-formatie de kans om zich te revancheren. Dan speelt SDO uit tegen Blauw Zwart 1 in Wierden, de wedstrijd begint om 15.30 uur.

Newsoutside Your Energy Club PBSoccer Teammaterialen