NEO – Drenthina, we mogen weer!

Na een onderbreking van twee weken begint NEO tegen Drenthina aan de laatste reeks van tien wedstrijden, hoewel ook die serie weer meerdere rustmomenten kent. Zo worden er in april bv. maar twee duels gespeeld. Voor NEO resteren dit seizoen overigens nog slechts vier thuiswedstrijden, tegen Drenthina, Achilles’12, Bon Boys en Longa’30.

Met vijf verliespunten in de laatste twee duels kan NEO zich niet veel puntverlies meer veroorloven. De ploeg staat op plek vier, maar de voorsprong op de achtervolgers is geslonken en als de ploeg van Job ten Thije nog aanspraak wil maken op een toetje aan het eind van het seizoen, dan is een plek bij de eerste vier sowieso een eerste vereiste.

Oefenduel
Vorige week oefende NEO nog tegen Excelsior’31 en ondanks dat dat duel met 2-1 verloren ging werd een goede partij op de mat gelegd.

Tegenstander Drenthina verkeert in zwaar weer, want ondanks dat een paar weken geleden nogal verrassend werd gewonnen van Sparta E, is de ploeg van vertrekkend coach Robert Oosting nog steeds de drager van de rode lantaarn. Een van de smaakmakers van Drenthina, de snelle spits Finn Hoogeveen, keert volgend jaar trouwens weer terug naar FC Emmen.

Vorige wedstrijd
Het duel in Emmen was destijds een troosteloze aangelegenheid voor NEO, waarbij best een parallel te trekken viel met de verliesbeurt tegen Stevo, inderdaad, ook op natuurgras. Het enige verschil was dat NEO in Emmen niet verloor, want het duel eindigde zoals het begon.

NEO is het aan zijn stand verplicht drie punten aan het totaal toe te voegen. Daarna pas mag er gekeken worden naar de clash bij de nagenoeg ongenaakbare koploper SVZW in Wierden, volgende week zaterdag.

NEO – Drenthina begint om 18.00, lijkt onder heerlijke omstandigheden gespeeld te worden en staat onder leiding van arbiter Eric ten Horn. U bent van harte welkom

Newsoutside Your Energy Club PBSoccer Teammaterialen